سبد خرید ( 0 ) مقایسه کالا تاریخچه خرید جستجو
مقایسه

پوشاک کاسپر,پیشگام,نانو تکنولوژی,Casper Socks,Nanotechnology,جوراب,نانو,مردانه,زنانه,پوشاک,ظریف,انتی باکتریال

جدیدترین مقالات
جستجوی سریع
کلمه کلیدی :
مرتب سازی :
نحوه نمایش :
ورود سریع
نام کاربری :
کلمه رمز :
کد امنیتی :
آمار بازدید از سایت
صفحات
مجموع : ۵۷۴,۳۸۵
این ماه : ۱۰,۲۵۹
امروز : ۱۴۸
بازدید کنندگان
مجموع : ۵۱۱,۸۳۲
این ماه : ۴,۸۷۶
امروز : ۱۴۸
کاربران آنلاین : ۲ بازدید کننده
گزارشی جامع از فناوری نانو، منسوجات هوشمند و ابزار قابل پوشش مرکز تحقیق Cientifica درگزارش جدیدی تحت عنوان فناوری نانو، منسوجات هوشمند و ابزار قابل پوشش، بازارها و فناوری های مربوط به این حوزه ها را بررسی کرده است که عاملی برای تغییر مسیر به سمت منسوجات هوشمند هستند. فناوری نانو، منسوجات هوشمند و ابزار قابل پوشش جامع ترین و به روز ترین نگاه به ارزیابی از این بخش اقتصادی است، و در ۲۰۷ صفحه ی خود به بحث در مورد ۲۵۰ شرکت فعال در این عرصه می پردازد.
یافته های کلیدی در این گزارش عبارتند از:
 • فرصت های موجود در منسوجات هوشمند که در شش سال آینده در صنعت پوشاک پیشی خواهد گرفت.
 • مجموع این ها که نشان دهنده ی یک فرصت ۸ میلیارد دلاری برای نانو و مواد دو بعدی است.
 • محدوده نرخ رشد مرکب سالانه از ۱۴ درصد تا ۱۶۷ درصد با توجه به کاربرد
 • ارزش نانو مواد مورد استفاده در صنعت نساجی جهانی که به سرعت توسط قابلیت های اضافی مورد درخواست در منسوجات هوشمند و ابزار قابل پوشش افزایش خواهد یافت.
معرفی سریع نانومواد در طیف گسترده ای از فرایندهای نساجی از تکمیل های ضد لک و ضد چین و چروک تا زخم پوش های نانولیفی در بیست سال گذشته دیده شده است. این امر بازارهای جدیدی را برای تامین کنندگان نانومواد و تولیدکنندگان منسوجات به طور یکسان ایجاد کرده است. در حالی که برخی از این محصولات در بازار از اوایل سال ۲۰۰۰ میلادی مانند پوشش های Nano-Tex بوده است، برخی دیگر مانند پوشش های هادی برای الیاف یا پوشش های گرافنی برای نانوسیم ها به تازگی در حال ظهور است. Cientifica فناوری نانو و منسوجات هوشمند را برای بیش از یک دهه و محدوده گزارشات از آخرین پیشرفت ها را در ابزار قابل پوشش تا استفاده از نانوالیاف در فیلتراسیون گرد و غبار و آب مورد پایش قرار داده است.
بخش های کلیدی عبارتند از:
 • منسوجات هوشمند، فناوری های قابل پوشش و چهارمین انقلاب صنعتی، با نگاه به نحوه ی همگرا شدن منسوجات و محاسبات و عوامل محرک آن.
 • بازارها، تجزیه و تحلیل بازار جهانی برای فناوری نانو و منسوجات هوشمند براساس حوزه کاربردی. این بخش نگاهی به پوشاک، منسوجات خانگی، منسوجات نظامی، منسوجات فنی و ابزار قابل پوشش نساجی دارد. هم چنین ارقام مربوط به ورودی نانومواد(مواد، پوشش ها، جوهرها، مستربچ و غیره) مورد نیاز برای هر کاربرد را ارائه می کند.
 • فناوری نانو و گرافن در منسوجات، بررسی این که چرا این مواد در حال استفاده در منسوجات بوده و مزایایی که ایجاد می کنند، چیست.
 • کاربردها؛ ارائه شرح مفصلی از کاربردهای فعلی و پیشنهادی از فناوری نانو براساس بخش های لباس و پوشاک، ورزش و تندرستی، ذخیره و تولید انرژی، برداشت انرژی، مد، سرگرمی، حفاظت شخصی، منسوجات نظامی، منسوجات خانگی، منسوجات پزشکی و منسوجات فنی.
 • فن آوری های کلیدی، توضیح اجزای کلیدی مانند حسگرهای کرنشی، الیاف رسانا و منسوجات فتوکرومیک، همراه با نمونه هایی از انواع و کاربرد هر فناوری.
 • نویسنده مقاله :
 • ایمیل نویسنده:
 • منبع مقاله : http://nanotexnt.ir
نمايش : 327 تاریخ انتشار : 1396/02/20 امتیاز :
0.0
0 رای

Powered by CMSIRAN © 2018 - 2019